Terug naar 'VLC voor iPhone mogelijk terug in App Store'
Geen resultaten gevonden.
Toon meer resultaten
Nieuws

'VLC voor iPhone mogelijk terug in App Store'

Door Redactie iCreate19 november 2012 07:561 min. leestijd0

Mediaspeler VLC komt mogelijk terug in de App Store. Eind 2010 verscheen er al een app met de naam VLC voor de iPhone en iPad, maar deze werd op verzoek van VideoLAN uit de online winkel verwijderd. Inmiddels heeft de VideoLAN-groep de regelgeving aangepast voor het verspreiden van de open source-software.

VLC

De mediaspeler maakt het voor gebruikers mogelijk om andere bestandstypen af te spelen dan QuickTime of andere programma’s standaard kunnen. Op de Mac wordt VLC dan ook als ‘Zwitsers zakmes’ onder de mediaspelers gezien. Voor iOS is er echter geen vergelijkbare speler verkrijgbaar, maar dit zou door de aangepaste regelgeving mogelijk kunnen veranderen.

De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!

De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!

Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen

App Store

In het verleden was het aan ontwikkelaars niet toegestaan om de open source-videospeler te verkopen, maar nu de VideoLAN-groep is geswitcht naar een nieuwe publieke licentie voor het uitgeven van de software, zijn ontwikkelaars er vrij in om hun eigen draai aan VLC te geven en deze te delen of te verkopen via de App Store. Mogelijk is VLC of een ander vergelijkbare mediaspeler binnenkort weer beschikbaar voor iOS.

De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!

De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!

Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen

Door Redactie iCreate

Lees meer »
Wekelijks Apple nieuws in je mail
Wekelijks Apple nieuws in je mail
  • Handige Apple-tips
  • Altijd up-to-date
  • Leuke acties
Aanmelden

Praat mee!

avatar