In navolging van Apple’s gehalveerde bestelling van iPhone 5-displays heeft Sharp ook de productie van de iPad-displays teruggeschroefd. De iPad mini en de aanstaande iPad 5 lijken hiervoor de (niet zo dramatische) oorzaak.
iPad mini populair
Volgens Reuters worden er minder iPads verkocht, omdat de iPad mini zo populair is. Apple’s goedkope tablet zou flink van het marktaandeel van de grote iPad snoepen. Uiteraard helpt ook de toenemende concurrentie (Samsung Galaxy, Microsoft Surface, Amazon Kindle, Google Nexus) de iPad-verkoop niet.
De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!
Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen
iPad 5
Behalve de concurrentie is het eerste kwartaal voor de iPad altijd rustiger dan de andere drie. Normaliter komt er in maart een nieuwe iPad uit, dus dan wacht de consument liever even. Ondanks dat de iPad 4 pas in november uitkwam, wordt de vijfde generatie deze lente al verwacht.
Praat mee!