3 Maart opent de Apple Store Amsterdam

geplaatst op 22 februari, 2012 in Geen rubriek, Nieuws, Overig, Rondom Apple door Bram Balk

De Apple Store op het Leidseplein in Amsterdam opent zaterdag 3 maart aanstaande. Dat heeft Apple bekend gemaakt via zijn eigen website. Op de retail-pagina staat te lezen dat de grote opening zal plaatsvinden om 10:00.

Programma en meer

Op de website vind je echter ook informatie over de verschillende workshops, one-to-one sessies en de activiteiten voor ouders, leerkrachten en gezinnen. Zo kun je je hier al opgeven voor het Apple Zomerkamp. Gebruik je de Mac zakelijk? Dan kun je hier lid worden van Joint Venture, die bedrijven ondere andere helpt met trainingen en software. Heb je een tergend ingewikkelde vraag over een Apple-product? Dan kun je hier alvast een plekje bij een Apple Genius reserveren.

Apple Store app binnenkort verkrijgbaar

Om van de Apple Store een nog mooiere ervaring te maken, heeft Apple al enige tijd een aparte Apple Store app. Deze zal tevens binnnenkort in de App Store verschijnen, zodat je straks met je iPhone in je hand kan kijken of er een Genius vrij is terwijl je zit te surfen achter je toekomstige nieuwe iMac.

Waar kijk jij zaterdag het meeste naar uit?

Tags
, , ,

2 reacties

  1. christiaan zegt:

    Ik ga waarschijlijk heen :P krijg ik zo T-Shirt

  2. no hier ga ik heen en ik kom thuis met een tshirt en een giftcard :p

Deel je mening

XHTML: Je kunt de volgende tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>