Deze oplader laadt bijna ál je Apple-apparaten tegelijk op!
Met deze oplader laad je gemakkelijk en snel je iPhone, AirPods en Apple Watch tegelijkertijd op, maar is hij het prijskaartje waard? Dat ontdek je in deze review van de Linq ProCharge 3in1.
Lees verder onder de advertentie
Linq ProCharge 3in1 review
Met de Linq ProCharge 3in1 vervang je in één keer alle opladers van zowat al je Apple-apparaten. Je laadt ze zelfs tegelijkertijd op: je AirPods leg je links neer, je iPhone komt in het midden en rechts past je Apple Watch. Daar heb je dan slechts één stopcontact voor nodig, en afgezien van de ene kabel die je hierop aansluit, werkt de oplader van Linq volledig draadloos.
Stevig en stijlvol
De Linq ProCharge 3in1 ziet er stijlvol en minimalistisch uit en zal dan ook op geen enkel bureau of nachtkastje misstaan. Het oplaadgedeelte voor je iPhone is voorzien van MagSafe, zodat je die eenvoudig en in elke gewenste stand vastklikt. Heb je je telefoon bevestigd, dan kun je de kijkhoek nog wijzigen van 17 tot 55 graden. Dat is handig als je de Stand-bymodus van je iPhone gebruikt. Heb je een iPhone zonder MagSafe (bijvoorbeeld de iPhone 16e)? In dat geval is het helaas niet mogelijk om deze oplader te gebruiken.
De 3in1 oplader staat dankzij zijn behoorlijke gewicht van 450 gram en de rubberen onderkant stevig op zijn plek en blijft ook goed staan wanneer je je iPhone er weer af wilt halen. Het oplaadgedeelte voor je Apple Watch kun je zowel ingeklapt als uitgeklapt gebruiken. Dat is wel zo handig als je bijvoorbeeld een metalen bandje gebruikt, dat je niet zo gemakkelijk aan de kant duwt.
Ook je Apple Watch klikt magnetisch vast op de oplader, in tegenstelling tot je AirPods. Die liggen los op het aangegeven gedeelte. Hoewel dat in de praktijk prima werkt, hadden we ook hier wel graag een magneet gezien. Al was het maar omdat je je AirPods er dan niet zo gemakkelijk per ongeluk vanaf stoot. Hoef je alleen maar je AirPods op te laden, dan kun je ook gewoon de middelste oplaadplek met magneet gebruiken.
kooptip
Maximale korting en dubbele data als je thuis internet van KPN hebt
Krachtig en snel
De oplader laadt je iPhone op met 15 watt, wat grofweg betekent dat je zo’n 20 procent oplaadt in 20 minuten. Bekabeld opladen gaat weliswaar sneller, maar voor een draadloze oplader is dit prima. Je Apple Watch en AirPods worden beide met 5 watt opgeladen; ook dat werkt goed in de praktijk. In 45 minuten laad je je Apple Watch op tot zo’n 80 procent. Overigens merkten we geen verschil in oplaadsnelheid bij het opladen van één, twee of drie apparaten tegelijkertijd.
De kabel van het oplaadblokje heeft een ronde connector. Dat is best opvallend, want praktisch alle aansluitingen zijn tegenwoordig voorzien van usb-c. Hierdoor steekt de kabel ook iets verder uit, wat niet handig is als je de oplader tegen een muur wilt zetten. Verder zit er aan de voorkant in het midden een lampje dat aan en uit gaat wanneer je iets oplaadt, maar het is eigenlijk alleen maar zichtbaar in het donker.
Linq ProCharge 3in1 review: conclusie
De Linq ProCharge 3in1 is zowel stijlvol als functioneel. Hij is handig in gebruik en de oplaadsnelheid is prima. We hadden wel graag een usb-c-aansluiting gezien en een magneet in het oplaadgedeelte voor de AirPods, maar daar zijn de prestaties niet minder om.
Pluspunten
-
Zwaar
-
Gebruiksvriendelijk
-
Stijlvol
-
Krachtig genoeg voor drie apparaten
Minpunten
-
Geen magneet in het oplaadgedeelte voor de AirPods
-
Geen usb-c


Praat mee
0