MediaMarkt bestaat 20 jaar en geeft daarom dit weekend korting op bijna alles. Als Apple-liefhebber weet je het dan waarschijnlijk wel: iPhones en andere Apple-producten doen natuurlijk niet mee aan het prijzencircus … maar dit jaar is het anders!
MediaMarkt Apple deals
In de voorwaarden van de MediaMarkt 20 jaar-actie is te lezen dat je wél korting krijgt op Apple-producten. Er zit wel een addertje onder het gras: de korting is lager dan de 20 procent die voor vele andere producten geldt. Wat de precieze korting dan wel is, weten we nog niet. MediaMarkt geeft aan dat de prijzen vrijdag 25 januari om 0:00 bekend worden gemaakt.
De iPhone 15 Pro Max nu zonder aansluitkosten t.w.v. €25
Maximaal voordeel als je thuis al internet van Odido hebt
De korting geldt voor een beperkt aantal producten. Dit zijn ze allemaal:
- iPhone XR 64 GB (in zwart, blauw, geel, koraal en rood)
- iPhone 7 32 GB (in goud, roségoud, zilver en zwart)
- iPad 2018 128 GB (in zilver, spacegrijs en goud)
- 13-inch MacBook Pro 2017 (in zilver en spacegrijs)
- 13-inch MacBook Air 128 GB
De laatste in het rijtje – de MacBook Air – raden we je echt af omdat hij sterk verouderd is. Eind vorig jaar is er een compleet vernieuwde MacBook Air verschenen. Maar de andere producten waarvoor de korting geldt zijn nog helemaal bij de tijd. Met de iPhone XR en de iPad 2018 haal je zelfs de meest recente modellen in huis.
De kortingen gelden tot en met zondag 27 januari, online en in de winkels. Nu al is er korting op witgoed, tv’s, audio en kleine huishoudelijke apparatuur. Bekijk de huidige 20 procent deals.
En de BTW actie van Mediamarkt?
Die is er niet meer: MediaMarkt heeft afscheid genomen van de BTW actie. Dit omdat die de afgelopen jaren tot veel onduidelijkheden en vragen leidde. Deze nieuwe actie is ervoor in de plaats gekomen.
Enig idee wat de korting op de Iphone XR zal zijn? Verwachte percentage?
Nee, geen flauw benul. We zijn wel een beetje bang voor een dode mus. Maar goed, laat het 10 procent zijn: dan kom je ook onder de 800 euro uit en dat klinkt toch heel wat beter. We raden je ook aan om de adviesprijzen die Apple zelf hanteert even te checken ter vergelijking.