F1 TV Pro voor € 50 minder: zo sluit je nu een jaarabonnement af
F1 TV Pro is eerder dit jaar flink duurder geworden, maar er is een trucje om de oude prijs voor een jaarabonnement te betalen. Zo werkt het.
Lees verder onder de advertentie
F1 TV Pro duurder
F1 TV Pro is dé manier om naar de Formule 1 te kijken – althans, dat was zo. Hoewel je in 2023 nog € 64,99 per jaar betaalde voor de dienst, steeg de prijs begin 2024 al naar € 94,99. En vervolgens ging er nog een schepje bovenop: in februari werd namelijk het jaarabonnement afgeschaft, en sindsdien kun je alleen nog per maand betalen. Het gevolg: een jaarprijs van € 142,80! Vooral voor mensen van wie het jaarabonnement nu afloopt, is dit opeens een extreme sprong.
kooptip
Maximale korting en dubbele data als je thuis internet van KPN hebt
Zo betaal je de oude prijs
Er is gelukkig nog een manier om niet € 142,80, maar € 94,99 te betalen voor je F1 TV Pro-abonnement. Je hebt hiervoor een iPhone of iPad nodig met de F1 TV Pro-app, een account bij de dienst, en een Apple-account met daarop een actieve betaalmethode. Zo werkt het:
- Open de F1 TV Pro-app.
- Sluit via je Apple-account een abonnement af voor F1 TV Access voor € 3,99.
Je kunt deze stap overslaan als je ooit eerder via je Apple-account een F1 TV-abonnement hebt afgesloten. - Open nadat je abonnement is bevestigd de Instellingen-app.
- Navigeer in Instellingen naar ‘[Je naam]>Abonnementen>F1 TV>Bekijk alle abonnementen’.
- Selecteer hier ‘F1 TV Pro annual’ (dus niet ‘FT’ of ‘Intro’) voor € 94,99 en bevestig de aankoop.
In sommige gevallen moet je achteraf nog in de F1 TV Pro-app je aankoop bevestigen voordat alles goed werkt. Dit doe je door de app te openen, het menu aan de linkerzijde van het scherm te openen, en dan op je naam te tikken. Kies dan ‘Aankoop herstellen’.
Let op: deze methode kan, ondanks dat hij al sinds begin 2024 werkt, in de toekomst geblokkeerd worden. Vanaf dan zul je geen nieuw jaarabonnement meer kunnen afsluiten. Je kunt altijd van tevoren controleren of de methode nog werkt door bij de App Store-pagina van F1 TV Pro te kijken naar de in-app aankopen. Staat de prijs van € 94,99 daar nog tussen? Dan kun je nog een jaarabonnement afsluiten!
Ware het niet dat Viaplay nu ook de prijzen omhoog heeft gegooid. 17,99 per maand.
Dan is F1TV alsnog goedkoper
Voorlopig biedt Viaplay nog een jaarabonnement aan van € 12,79 per maand (€ 153,48 in totaal), maar ook daarmee ben je duurder uit dan F1 TV Pro. Wat dat betreft was, is en blijft F1 TV Pro inderdaad goedkoper dan Viaplay.
Toch is er ook een nog voordeeltje te behalen met F1TV Pro nu we het per maand kunnen doen. We ontkomen er helaas niet aan dat Viaplay gewoon een vies spelletje speelt en heeft het voor elkaar dat F1 tV Pro niet met hun kan/ mag concurreren. Ik heb totaal niets met voetbal of darts dus Viaplay is voor mij sowieso dan veel te duur, ik kijk dus al jaren via F1 TVPro en blijf dat ook doen. Tip voor enkel F1 kijkers, sluit je abonnement pas af in maart 2025 en zeg het weer op in dec 2025 zodra… Lees meer »
Dank voor deze bijdrage!!
Dank voor de info. Dit jaar zit ik nog goed. Maar voor volgend jaar dan maar geen abonnement meer. Dat is het me gewoon niet meer waard. Hoop dat miljoenen mensen dat ook vinden en het abonnement opzeggen. Dan komen ze er wel op terug…of niet 😉
Ja ik denk onderhand ook zo, dan maar geen live uitzending en zoveel mogelijk samenvattingen kijken…jammer ☹️
Maar wij hebben al betaald en de app werkt dus niet meer en n?????
Hier werkt alles en vorige week 65 euro betaald !
Is al geblokkeerd
Bedankt voor de tip. Heb het zojuist opnieuw getest en het werkt. Ik heb nu een jaarabonnement voor €94,99 via mijn Apple ID.
Precies gedaan wat hier boven staat het is ook betaald maar komen niet in de app
En nu??
Het is ondoorzichtig. Zijn er prijsafspraken gemaakt? In de appstore is mijn abonnement voor een jaar verlengd en betaald (12-2-24/25) voor 64,99. Log ik in op de website staat er dat m’n abonnement doorloopt tot 4 maart 2024.
We kunnen niet eens inloggen. Wel betaald en welkomst mail en bevestiging via mail binnen gekregen, maar het werkt niet
App al opnieuw gedownload maar hielp niks
Morgen maar eens contact opnemen want de bevestigingsmail is er voor de prijs van 94,99
Of er komt hier nog een oplossing
Heb je al geprobeerd om in de F1 TV-app op ‘Aankoop herstellen’ te drukken? Onderaan het artikel lees je waar je deze optie vindt.
Dat was het hem juist dat kon kregen we niet te zien. Maar na een uur met f1 gechat te hebben is het opgelost en kunnen wij kijken
Het is erg onduidelijk allemaal hoe dit nu gaat. Eind januari ontving ik een e-mail waarin stond dat de verlenging niet €64,99 zou kosten, maar €94,99. Daarom heb ik het abonnement beëindigd. Ik had gehoopt dat er net als in de voorgaande twee jaren weer een aanbieding voor nieuwkomers zou komen, maar helaas lijkt dat er dit jaar voor Nederland niet in te zitten. De introductieprijsaanbieding 2024 is nu live. De 15% Pro Annual-korting is beschikbaar voor nieuwe gebruikers in geselecteerde gebieden* die zich rechtstreeks via de F1 TV-website abonneren. De volledige algemene voorwaarden vindt u hier . De aanbieding is niet… Lees meer »
Dit is mijn redding geweest, thanks het werkte nog
Als je voorheen geabonneerd was en je had voor vorige week verlengd (?) dan betaalde je 65 euro. Had op 95 euro gerekend maar er is maar 65 van mijn google play tegoed afgeschreven .
Ik ben heel bang dat deze vorm, ook na het afsluiten geen 100% zekerheid zal bieden dat je voor 94,99 jouw abonnement heb verlengd met een jaar. Tegen de tijd dat jouw abonnement afloopt dat zal in mijn geval 23-04-2024 zijn dan zal deze optie zeer waarschijnlijk te komen vervalen en jou per mail op de hoogte worden gebracht. De mail die jou op de hoogte brengt is ook niet te verzekeren want de verhoging van 64,99 naar 94,99 heb ik ook stil zwijgend zien verlengen. Ook wel bevestig je dus de verlenging met 2x klikken op de zijkant van… Lees meer »
Ik probeer net een abonnement af te sluiten op mijn desktop en betaal dan als kennismaking ongeveer 66,- jaar. Alles werkt totdat ik het factuuradres in moet voeren. Geeft hij een melding dat die niet klopt terwijl dat natuurlijk wel zo is…… raar….
Nu 20% korting Viaplay a 12,79 per maand. Dus voor 0,80 cent formula1, f1 pro, films en voetbal…
Deze viaplay p/m aanbiedingsprijs is wel gelijk een jaarabonnement. Dus als we gaan vergelijken moet je dit ook op jaarbasis doen. F1TV is €94,99 p/j dus €7,92 p/m verschil is dan €4,87 p/m
Ik heb twee nota’s van F1TV. Een van 3,99 (acces) en een van 94,99 (jaarabonnement). Deze zijn al afgeschreven.
Wordt die 3,99 nu iedere maand afgeboekt?
De € 3,99 van Access wordt als het goed is weer teruggeboekt na een paar dagen. Zolang je abonnement op F1 TV Pro Annual staat, betaal je verder niet meer voor Access.
Thx, goed om te weten
Had vandaag nog contact met Apple, die €3,99 staat op refund, en wordt dus terugbetaald.
Werkt! Top, dank je!
Je kunt op onderstaande link een klacht indienen over de price fixing van Viaplay en FOM:
https://www.consuwijzer.nl/doe-een-melding-over-uw-rechten-als-consument
Net alle stappen gevolgd en ja alles is afgeschreven, zo snel gaat dat. Helaas geen F1 tv Pro, maar slechts het access abonnement. Meerdere malen uitgelogd en abonnement hersteld. Zonder verandering. Even afwachten, wel lekker snel 100 euro uitgegeven…
Bij instellingen bij account op aankoop herstellen klikken fixte het voor mij!
Ik heb een abonnement afgesloten zoals beschreven maar zie hem niet bij mijn iPhone instellingen-> abbonnementen staan. Kan iemand mij vertellen wat ik fout doe? 🙏🏼
Methode werkt nog. Zojuist gedaan. Bedankt!
👍👍 Werkt vandaag nog 😁
Vandaag vanaf mijn android met via ‘octo hide vpn’ naar polen gegaan. vervolgens de f1tv app gestart (eerst even cache gewist voor de zekerheid). daar kon ik vervolgens nog subscriben voor een jaar (95eur). betaald via mijn nederlandse creditcard via de google playstore.
Punt 11.3 in de algemene voorwaarde schrijft dat u zich nog niet rijk mag rekenen als u nu voor €94,99 een abonnement op uw Apple device heeft verlengd. Dit zal hoogst waarschijnlijk ( ook na bevestiging in uw abonnementenbeheer) gewijzigd worden naar het maandtarief van €11,90. Nog steeds goedkoper dan Viaplay maar houdt de kans in uw achterhoofd en rekent u zichzelf nog niet rijk.
11.3 We zijn niet verplicht om prijzen te honoreren die klaarblijkelijk een vergissing zijn.
Bedankt voor de tip!
Dank!
Het werkt op dit moment nog en nu maar hopen dat F1 het niet terugdraait!
Als Iedereen maar mee blijft hobbelen met het commerciële circus worden vanzelf nog duurder.
Ik ben afgehaakt.
Kijken de samenvatting en voor de rest ga ik lekker op zondag motor rijden.
Heel succes de winnaar is toch al bekend.
Fijn dat je zondag je hobby motorrijden kan uitvoeren, maar deze hobby is wel iets duurder dan F1 kijken 😉
en een heel stuk gevaarlijker
Ik heb al eens eerder gereageerd op de Icreate uitspraken over F1 TV Pro, toen ging het erover dat bestaande abonnee’s de oude jaar prijs van €65,- bleven betalen. Dus niet! Want er werd gewoon naar €95,- op jaarbasis opgeschaald. Maar laten we wel wezen, ik vind F1 TV pro uiterst prettig om te kijken, je kan ook andere taal makkelijk instellen, want Nederlands vind ik bagger als commentatoren. En wat is nu €95,- op jaar basis, daar kijk je in ieder geval 25 live races voor! En Icreate, doe waar jullie wel verstand van hebben, geen loze kreten de… Lees meer »
Werkt nog steeds!
Dit zijn toch regelrechte prijsafspraken die Viaplay en de FOM hier hebben gemaakt. Ik weet niet hoe dat in Zweden en de VS zit, maar hier is dat verboden.
Ik ben er klaar mee! Dan maar een seizoen geen F1…
Zojuist precies de stappen gevolgd en werkt nog steeds, super! Jaar abonnement voor €94,99
Blijft bij mij na herstel nog op F! Tv access Montly staan. Iemand nog tips?
Hoe sluit ik een abonnement af met mijn Apple id? Als ik in de F1 app op abonneren klik dan zie ik nergens de optie om via mijn Apple id het abonnement te sluiten?
Werkt nog steeds. Ook met een hotmail.com account
Top! Werkt nog steeds.
Werkt ook nu nog
Opgezegd
Werkt nog steeds! Op 22 maart 2024. Net gedaan via de in app aankoop. Idd Abonnement voor 3,99 euro genomen en bij de instelling van je telefoon of iPad (dus niet naar de F1 website!) naar abonnementen gaan en dáár je aankoop/abonnement wijzigen naar jaarabonnement. Je krijgt meteen melding dat de 3,99 wordt teruggestort. Dus toch voor 94 euro een jaarabonnement. Nog wel even in de F1 app op ‘account herstellen’ klikken, dan worden de nieuwe gegevens geladen, anders doet ie het niet. Bedankt Icreate!
Geweldige tip (‘zo betaal je de oude prijs’)
Zeker het extraatje, dat je ‘aankoop herstellen’/ restore purchase nog even moet doen in de app.
Na jaren F1pro te hebben gehad, welke altijd automatisch werd verlengd, hebben ze nu eenzijdig mijn jaar abonnement gestopt. Het zijn regelrechte maffia praktijken @@
bij mij is het maandelijkse bedrag van 94,99 afgeschreven en hebben ze mijn abbo gestopt. ik moet opnieuw abboneren en is het jaarlijkse F1 TV Pro annual Ft niet meer mogelijk. Dus alleen de maandelikse optie. Klote
Sorry: Correctie: jaarlijkse bedrag: 94,99 euro
Dank voor deze tip! Het is inmiddels juni ’24 en het werkt nog steeds. Top!
Bij mij lukte het tot nu toe nog steeds. Ook afgelopen jaar voor 64.99 . Maar mocht t toch ni meer lukken allemaal: begin dec tot begin maart(3 maand) géén maandabonnement nodig en 2x 4 weken ‘vakantie periode’ gehad in 2024, dus weer 2 maand. Blijft er 7 maand over×maandabonnement. Blijft het nig enigszins betaalbaar
Dank voor deze tip! Het is inmiddels januari ’25 en het werkt nog steeds! Blij met deze oplossing. Top!
Beter nog, ik ben woonachtig net over de grens in België en kan een jaar abo afsluiten voor €74,99 p/j