Apple heeft deze maand nog groot nieuws
Apple lijkt deze maand nog met een belangrijke aankondiging te komen. En die heeft alles te maken met de grote iPhone-update van dit jaar: iOS 27.
Lees verder na de advertentie
Wekelijks Apple-nieuws in je mail
Wie het bedrijf een beetje in de gaten houdt, weet eigenlijk al wat dat nieuws is: de onthulling van de datum voor WWDC 2026 – Apple’s jaarlijkse ontwikkelaarsconferentie. Apple kondigt WWDC vrijwel altijd aan in de laatste week van maart. Vorig jaar gebeurde dat op 25 maart, in 2024 op 26 maart en in 2023 op 30 maart. Dat maakt de kans groot dat ook dit jaar de aankondiging eind maart de deur uit gaat.
WWDC (Worldwide Developers Conference) is een van Apple’s belangrijkste evenementen van het jaar. Tijdens de keynote presenteert het bedrijf de nieuwste versies van zijn software, zoals iOS, iPadOS, macOS en watchOS. Voor iPhone-gebruikers is dit hét moment waarop duidelijk wordt welke nieuwe functies later dat jaar naar hun toestel komen met iOS 27.
kooptip
Maximaal voordeel als je thuis internet van Ziggo hebt
Hints voor wat er komen gaat
De aankondiging zelf is meestal relatief bescheiden: een persbericht met de datum van het event, vaak aangevuld met een kleurrijke teaser-afbeelding. Toch zegt die uitnodiging vaak al veel. Apple verstopt namelijk regelmatig hints in het artwork, die vooruitwijzen naar nieuwe features of thema’s van de keynote.
Ook wanneer het event zal plaatsvinden, laat zich al redelijk goed voorspellen. Als Apple het vertrouwde schema volgt, wordt WWDC 2026 begin juni gehouden, waarschijnlijk in de week van 8 juni.


Praat mee
0