Menu
Sub menu
Haal meer uit je Mac, iPad, iPhone en Watch
iCreate 174💡Spotlight in de schijnwerpers!
cover van iCreate 174

Lees verder onder de advertentie

Black Friday-deal: MacBook Air met 16 GB geheugen voor € 1109

Auteur: Ward Edema
0 reacties

Een mooie Black Friday-deal: de MacBook Air M2 met 16 GB geheugen heb je nu al vanaf € 1109. Hier vind je de deal.

Lees verder onder de advertentie

Black Friday: MacBook Air M2 met 16 GB

De MacBook Air M2 is Apple’s meest betaalbare laptop. Hij heeft een extreem dun design, scherp 13-inch scherm, de snelle M2-chip, en een accu die de hele dag meegaat. Ideaal voor op kantoor, in de collegezaal, of gewoon voor thuis – ook als je af en toe wat zwaardere apps draait.

Sinds een paar weken wordt de MacBook Air M2 standaard geleverd met 16 GB geheugen. Voorheen begon hij bij 8 GB, en was de upgrade naar meer geheugen behoorlijk aan de prijs. Daardoor kwam je uit op maar liefst € 1429 voor de MacBook Air M2 met 16 GB geheugen en 256 GB opslag – nu is de prijs bij Apple nog maar € 1199. Webwinkel Azerty scheert daar nog eens 90 euro vanaf, waardoor hetzelfde model uitkomt op € 1109! Hier vind je de deal:

kooptip

Ruil je Mac of Apple Watch in en ontvang tijdelijk €100 extra inruilwaarde
Ruil je Mac of Apple Watch in en ontvang tijdelijk €100 extra inruilwaarde

Het perfecte moment voor een upgrade. Tijdelijk gratis 3 maanden Apple-services

Liever een groter scherm?

Ook het grotere model van de MacBook Air is bij Azerty afgeprijsd. Deze heeft een 15-inch scherm en een snellere en efficiëntere M3-chip. Bij Apple betaal je voor dit model sinds kort € 1599 (voorheen € 1829), waar je 16 GB geheugen en 256 GB opslag voor krijgt. Bij Azerty betaal je slechts € 1477.