Terug naar Keynote Live: stream wereldwijd je eigen keynote
Geen resultaten gevonden.
Toon meer resultaten
Workshops

Keynote Live: stream wereldwijd je eigen keynote

Door Laura Grootaarts4 december 2016 10:472 min. leestijd0

Het presentatie-programma Keynote heeft in de meest recente versie iets extra’s te bieden wat handig is als je met meer mensen samenwerkt: Keynote Live. Je kunt hiermee je diashow afspelen via internet. Het is mogelijk om tot honderd kijkers uit te nodigen: ze kunnen allemaal gelijktijdig vanaf iedere plek je presentatie volgen. Dus vanaf de andere kant van de aarde, of vanuit die onhandige hoek in de vergaderzaal – ieder op zijn eigen toestel.

1. Open de presentatie

Open de presentatie die je wilt tonen. Op de iPad tik je op de drie puntjes en kies je ‘Gebruik Keynote Live’, op de Mac klik je op het laptopje in de knoppenbalk. Tik of klik op ‘Ga door’.
Keynote Live

2. Nodig kijkers uit

Kies voor ‘Nodig kijkers uit’ om het linkje naar de presentatie direct te verzenden. De link kun je ook vinden onder ‘Meer opties’ – kopieer hem en plak hem waar je hem nodig hebt.
Keynote Live

De iPhone 15 Pro: nu tot €500 terug bij inruil van je oude telefoon

De iPhone 15 Pro: nu tot €500 terug bij inruil van je oude telefoon

• En zonder aansluitkosten t.w.v. €25
• Extra voordeel als je KPN thuis hebt

3. Nog niks te zien?

Jij als ‘keynote-spreker’ gaat het bovenstaande scherm niet zien. De mensen die het linkje naar je presentatie openen, zien dit totdat jij het startsein geeft voor de presentatie.
Keynote Live

4. Start je Keynote Live

Ben je er klaar voor? Tik dan op ‘Speel nu af’ en de presentatie gaat direct bij iedereen van start. Kies je voor ‘Speel later af’, dan is het daarna nog een kwestie van op de play-knop drukken.
Keynote Live

Meer tips, features en workshops? Haal dan de nieuwe iCreate:

De iPhone 15 Pro: nu tot €7,50 korting per maand op je abonnement!

De iPhone 15 Pro: nu tot €7,50 korting per maand op je abonnement!

• Maximaal voordeel als je thuis Ziggo hebt
• Tijdelijk geen aansluitkosten t.w.v. €25!

Door Laura Grootaarts

Kocht al in de vorige eeuw haar eerste Mac en tikte daarop heel veel tekstjes. Is nu – en hoe kan het ook anders – webredacteur.

Lees meer »
Wekelijks Apple nieuws in je mail
Wekelijks Apple nieuws in je mail
  • Handige Apple-tips
  • Altijd up-to-date
  • Leuke acties
Aanmelden

Praat mee!

avatar