In Sumo Stacker probeer je zo veel mogelijk sumoworstelaars op elkaar te stapelen. De bedoeling is om de toren koddige Japanners zo hoog mogelijk te maken.
Als je begint, staan er al twee sumoworstelaars bovenop elkaar en zweeft er een derde door de lucht. Als je op het scherm tikt, landt hij op de handen van de bovenste persoon. Probeer wel goed te mikken, want als de poppetjes niet netjes op elkaar staan begint de toren vervaarlijk te wankelen en stort hij in.
In het eerste levels hoef je nog niet heel veel sumoworstelaars op elkaar te plaatsen en dan gaat alles nog goed. Wanneer je enkele tientallen poppetjes op elkaar moet zetten, wordt het erg lastig. Tik trouwens niet op de home-knop boven in het scherm: dan begin je weer helemaal bij nul. Liever hadden we in plaats daarvan een pauze-knop gezien, zodat je het spel eventjes weg kunt leggen.
De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!
Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen
Sumo Stacker is een uiterst simpel spelletje dat je steeds opnieuw blijft opstarten omdat je je persoonlijke record moet en zal verbeteren.
Praat mee!