Apple heeft gisteren de vierde update uitgebracht voor Snow Leopard. De 10.6.4-update verbetert de stabiliteit, compatibiliteit en veiligheid van je Mac.
Deze update:
- lost het probleem op waarbij het toetsenbord of stuurvlak niet meer reageert.
- verbetert de betrouwbaarheid van VPN-verbindingen.
- lost het probleem op waarbij sommige programma’s van Adobe Creative Suite 3 niet worden geopend.
- lost het probleem op waarbij de dvd-speler niet afspeelt bij het gebruik van Goede kwaliteit-deïnterlacing.
- lost het probleem op met het bewerken van foto’s in iPhoto of Aperture in schermvullende weergave.
- lost het probleem op met de sluimerstand van het beeldscherm van de MacBook Pro (begin 2010).
- lost het probleem op van de MacBook Pro (begin 2010) waarbij de rechtse luidspreker mogelijk luider klinkt dan de linkse luidspreker.
Voor de nieuwe Mac Mini heeft Apple een speciale update gefabriceerd. De videokaart van je nieuwe Mini zal hierdoor beter presteren en de ondersteuning voor SDHX-geheugenkaarten met grote capaciteit wordt verbeterd.

De iPhone 13 nu met 3 maanden gratis Apple TV+!
Maximaal voordeel als je thuis internet van Ziggo hebt
Op de Support-pagina van Apple lees je meer over de algemene 10.6.4-update en de update voor de nieuwe Mac Mini. Je downloadt OS X 10.6.4 door te klikken op ‘software update’ in het menu onder het appletje in de linker bovenhoek van het bureaublad.
yep done; geen issues
Bij mij ook geen problemen. Werkt allemaal prima.