Apple’s vernieuwde streamingdienst Beats / iTunes Radio is bijna klaar. Volgens 9to5mac wordt de muziekdienst tijdens de WWDC-keynote op 8 juni gepresenteerd en zal hij eind juni al wereldwijd beschikbaar zijn.
iOS 8.4
Tijdens de WWDC zal Apple iOS 9 presenteren, maar dat nieuwe besturingssysteem komt doorgaans pas in september uit. Zo lang hoeven we echter niet op Beats / iTunes Radio te wachten; dit zal ook tijdens de keynote worden gepresenteerd, maar wordt al in iOS 8.4 uitgebracht. Dat is ook geen gigantische verrassing, want in de bèta van 8.4 zit al een compleet vernieuwde Muziek-app met een prominente plaats voor Radio.
De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!
Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen
Wereldwijd
iTunes Radio is inmiddels al twee jaar oud, maar is nog steeds alleen in Amerika en Australië te beluisteren. Dat euvel wordt nu ook verholpen; de streamingsdienst wordt direct wereldwijd beschikbaar. Apple hoopte aanvankelijk abonnementen voor 5 dollar per maand aan te kunnen bieden, maar onder druk van de platenbazen schijnt dit toch een tientje te worden. Dat is net zo duur als een abonnement bij Spotify of Tidal.
Praat mee!