Klanten van Apple’s MobileMe krijgen een gratis verlenging van hun abonnement tot en met 30 juni 2012. Op deze dag wordt de dienst gestopt en dient iedereen te zijn overgestapt op de gratis streamingdienst iCloud, die tijdens de keynote gisterenavond uitgebreid werd gepresenteerd en naar verwachting zal uitkomen in het najaar van 2011.
Herschreven
Hoewel iCloud als een compleet nieuwe dienst is voorgesteld aan het publiek, worden er elementen uit MobileMe meegenomen en herschreven. Zo zullen de onderdelen Contacten, Agenda en Mail onder het mes gaan en als verbeterde versie hun opwachting maken in iCloud.

De iPhone 13 nu met 3 maanden gratis Apple TV+!
Maximaal voordeel als je thuis internet van Ziggo hebt
Overstappen
Sinds februari is Apple gestopt met aanbieden van MobileMe en kunnen klanten geen nieuwe abonnementen meer afsluiten. Zowel online winkels als Apple-resellers haalden MobileMe uit de schappen en verklaarden de dienst ‘dood’. Hoewel MobileMe gebruikers in theorie tot 30 juni 2012 van de dienst gebruik kunnen maken, moedigt Apple iedereen aan om voor die tijd te zijn overgestapt.
Praat mee!