Jullie zitten met smart te wachten op de nieuwe versie van OS X. Dit blijkt uit de poll die afgelopen dagen op onze site stond. Bezoekers konden aangeven of ze op Lion zaten te wachten of niet. Ruim 300 mensen hebben gestemd.
Nu overstappen
68 procent van de deelnemers kan niet wachten op de komst van OS X Lion. Nog eens 6 procent geeft aan daarbij meteen een nieuwe Mac aan te schaffen. Dat komt goed uit, want volgens de laatste geruchten komt de nieuwe MacBook Air tegelijk met Lion uit.
22 procent van de deelnemers geeft aan even af te wachten hoe het systeem wordt ontvangen. Wellicht dat die na de eerste security-updates – en na lovende geluiden uit hun omgeving – overstappen.
De iPhone 14 Pro nu tot €10 korting per maand!
Heb je al internet van KPN thuis? Profiteer dan van extra voordelen
Niet iedereen
Toch zit niet iedere bezoeker van icreatemagazine.nl te wachten op het nieuwe besturingssysteem. Ruim 2 procent geeft aan niet eens een Mac te hebben en nog 2 procent vindt de update het geld niet waard. En dat terwijl Lion slechts 24 euro kost – een schijntje als je kijk naar het prijskaartje van bijvoorbeeld een nieuwe versie van Windows.
Volgende week is er weer een nieuwe poll op iCreate Magazine.
Ik ga zeker overstappen op Lion.
Deze is toch nog een kleine stap vooruit in de prachtige software van OSX vind ik.
Ik heb volgende week trouwens mijn nieuwe Macbook Air 13″. 🙂
‘K kan niet wachten! 🙂
Hmm aan de ene kant kan ik het me wel indenken dat die 2% zeggen van nee, ivm zovaak begin je te horen das als je nieuwe software aanschaft dat die behoorlijk vol zitten met Bugs en dergelijke.
Maar ben wel benieuwd! had net hiervoor de topic van: Waarschijnlijk 6 juni de Lion.