Bezoek de nieuwe Apple Store in Parijs

geplaatst op 5 juli, 2010 door Bart Smakman

Terwijl wij Nederlanders afgelopen zaterdagochtend nog aan het nagenieten waren van de overwinning op Brazilië, stonden inwoners van Parijs al weer in de rij voor de opening van een prachtige nieuwe Apple Store.

Op tien minuutjes lopen van de Champs-Élysées vind je hem: Apple Store Opéra, de tweede Apple Store van Parijs. De eerste franse Store opende eind vorig jaar in het winkelcentrum Carrousel de Louvre, naast het gelijknamige museum.

Ga jij deze zomer een kijkje nemen bij Apple Store Opéra?

Bart Smakman

is redacteur van iCreate Magazine. Hij studeerde industrieel ontwerpen en plakte hier een journalistieke opleiding aan. Naast zijn studie schreef hij voor verschillende magazines en werkte hij in een plaatselijke Apple Shop. Sinds 2010 is hij werkzaam voor iCreate Magazine.

Tags
,

Reacties zijn gesloten.