Nog meer Adobe-nieuws: Carousel wordt Revel

geplaatst op 11 januari, 2012 in Mac, Nieuws, Overig, iPad, iPhone, iPod, iTunes door Fred van Lierop

Adobe heeft meegedeeld dat Adobe Carousel, de iOS-tegenhanger van Photoshop Lightroom, vanaf vandaag onder een andere naam als Adobe Revel verdergaat.

What’s in a name?

Adobe Carousel werd enkele maanden geleden uitgebracht als een gratis app voor het bewerken en delen van foto’s via Adobe’s eigen clouddienst. Op die manier zijn je foto's tevens op al je apparaten toegankelijk. De naam van het programma was afgeleid van een kernfunctionaliteit: het weergeven van foto’s als in een soort draaimolen (carousel).

Het is echter de bedoeling dat de app in de loop van tijd met nog meer fotografische mogelijkheden wordt uitgebreid en dan zou de huidige naam volgens Adobe niet meer voldoen. Nu al kun je voor het verbeteren en bewerken van foto's in de app beschikken over fotoverwerkingstechnologie die ook in Photoshop Lightroom voorkomt.

Abonnement

Met Adobe Revel kun je in de cloud tot vijf fotobibliotheken van onbeperkte grootte aanleggen, die je vervolgens eenvoudig met anderen kunt delen.  De app is gratis, maar voor de clouddienst is een in-app abonnement vereist en dat gaat je (tijdelijk) 4,99 euro per maand of 44,99 euro per jaar kosten.

Heb je interesse, dan volgt hier nog een tip: sluit tegen de introductieprijs een jaarabonnement af en tegen de tijd dat je abonnement afloopt, mag  je tot twee keer toe aansluitend met een heel jaar verlegen tegen die introductieprijs, ook als de actie dan al lang is afgelopen.

Adobe Revel is verkrijgbaar in de App Store en de Mac App Store.

Tags
, , , , ,

Deel je mening

XHTML: Je kunt de volgende tags gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>